українська російська англійська
Урядовий комітет соцполітики та гуманітарного розвитку вважає неприпустимим скорочення держзамовлення для Академії сухопутних військ у Львові, - Павло Розенко
11.07.2017 | 18:28
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 11 липня, Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку схвалив проект постанови «Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2017 році».

«За поданням Мінекономіки і Степана Кубіва, Урядовий комітет соціальної політики та гуманітарного розвитку підтримав держзамовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів у 2017 році», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко після засідання Урядового комітету.

Павло Розенко підкреслив, що члени Урядового комітету також ухвалили рішення щодо неприпустимості скорочення держзамовлення для Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львові. «Окремо, за моєю пропозицією та Степана Кубіва, ухвалили рішення щодо неприпустимості скорочення держзамовлення для Академії сухопутних військ у м.Львів», - наголосив він.

За словами Віце-прем’єр-міністра, відповідні документи будуть розглянуті на найближчому засіданні Уряду.

версія для друку