українська російська англійська
Відшкодування втрат на 23 млн грн забезпечили аудитори Дніпропетровщини за 6 місяців 2017 року
12.07.2017 | 09:31
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби впродовж січня- червня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 23 млн грн. З них – понад 18 млн грн за порушеннями, що виявлені в попередніх звітних роках.

За результатами проведених контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 59 управлінських рішень.

Перед органами прокуратури, об’єктом контролю або його органом управління державні аудитори ініціювали пред’явлення до суду 48 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 42 досудові розслідування та вручили 18  письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 35 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, одному об’єкту контролю призупинено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 64-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 42-х – до дисциплінарної та матеріальної, 10-х осіб звільнено з посад.

 

версія для друку