українська російська англійська
Під час сесій Світової організації торгівлі Україна буде обговорювати міжнародні стандарти в торгівлі
12.07.2017 | 11:09
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

12-14 липня в Женеві відбудеться засідання Комітету СОТ з питань санітарних та фітосанітарних заходів, під час якого члени СОТ будуть обговорювати торговельні занепокоєння країн щодо торгівлі товарами, питання регіоналізації хвороб рослин та тварин, нового законодавства країн у сфері СФЗ, процедур імпорту, тощо.

11 липня відбулася тематична сесія в рамках Комітету щодо досвіду країн при визнанні принципів регіоналізації щодо хвороб рослин та тварин.

Участь від України у засіданні Комітету з питань СФЗ взяли начальник управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Ольга Шевченко та представник Міністерства економічного розвитку та торгівлі Марія Заметаліна.

Під час тематичної сесії Україна доповіла про власний досвід щодо визнання торговельними партнерами регіоналізації території держави щодо високопатогенного грипу птиці та визнання України відповідно до критерії МЕБ як країни, вільної від губчастоподібної енцефалопатії ВРХ.

Також участь у сесії взяли представники Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Японії, Південно-Африканської Республіки, Гватемали, а також експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) та секретаріату Світової організації торгівлі.

Нагадаємо, що з метою розвитку експортного потенціалу нашої держави та просування української продукції на зовнішні ринки Держпродспоживслужбою проводиться постійна робота щодо визнання статусів України щодо певних хвороб та регіоналізації території України при виникненні небезпечних хвороб.

версія для друку