українська російська англійська
Верховна Рада ратифікувала Угоду про оперативне та стратегічне співробітництво з Європолом
12.07.2017 | 12:10
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 12 липня, у Верховній Раді прийнятий проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво». Проект розроблено Національною поліцією України. За його ухвалення проголосували 234 народні депутати.

Представляючи законопроект у Верховній Раді заступник Міністра внутрішніх справ Вадим Троян зазначив, що він суттєво розширить формат співпраці України з Європолом.

«Законопроект дасть можливість здійснювати обмін оперативною інформацією в рамках кримінальних проваджень, брати участь у спільних заходах з розслідування значно ширшого кола злочинів», - наголосив Вадим Троян.

За його словами, ратифікація Угоди також дозволить установлювати місцезнаходження осіб, причетних до скоєння злочинів, брати участь в аналізі оперативної інформації та створювати міжнародні спільні слідчі групи.

Нагадаємо, що Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав Угоду про стратегічне та оперативне співробітництво з Європолом 14 грудня 2016 року.

 

версія для друку