українська російська англійська
Держпродспоживслужба проводить роботу щодо сприяння доступу української продукції до Киргизстану, Таджикистану та Казахстану
12.07.2017 | 12:40
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Держпродспоживслужба через територіальні органи збирає інформацію щодо переліку товарів вітчизняних товаровиробників продукції тваринного походження, які бажають експортувати продукцію до Республіки Киргизстан, Республіки Таджикистан та Республіки Казахстан. Про це повідомив перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук.

За його словами, Держпродспоживслужба направила запити переробним підприємствам України щодо зацікавленості в постачанні своєї продукції до Республіки Киргизстан, Республіки Таджикистан та Республіки Казахстан.

Потенційні експортери до Казахстану повинні звертатися до територіальних органів Держпродспоживслужби за місцем розташування потужностей для проведення аудиту підприємства на відповідність ветеринарно-санітарним вимогам Євразійського економічного союзу.

Андрій Жук зауважив, що за результатами отриманих матеріалів Держпродспоживслужба сформує перелік підприємств, який разом з клопотанням про надання їм права експорту продукції тваринного походження надішле компетентним органам Киргизстану, Таджикистану та Казахстану.

версія для друку