українська російська англійська
До бюджету сільських рад Полтавщини надійшло більше 146 тис. гривень за проведення земельних торгів у червні цього року
12.07.2017 | 13:16
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На земельних торгах, які були проведені  27 та 29 червня 2017 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані в адміністративних межах Котелевського, Карлівського та Гадяцького районів Полтавської області.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 137 гектарів, які будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Полтавської області щорічно  буде надходити  орендна плата у розмірі більше 146 тис. гривень, тобто 18,84 та 8,44 відсотка  від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку