українська російська англійська
На станції метро "Поштова" відкрили другу частину проекту "Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017"
13.07.2017 | 14:36
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 липня на станції метро "Поштова площа" у Києві відкрили виставку "Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017", присвячену участі української збірної з неолімпійських видів спорту у головних змаганнях чотириріччя.

Міністерство молоді та спорту України, КП "Київський метрополітен" та Благодійний фонд "Спорт заради миру" презентували другу частину проекту про здобутки кращих спортсменів країни з неолімпійських видів спорту та на підтримку здорового способу життя.

На світлинах представлені спортсмени національної збірної України, які будуть представляти країну на X Всесвітніх іграх в місті Вроцлав (Польща) у період з 20 по 30 липня 2017 року.

Фотовиставка відкривалась ранковою спільною зарядкою — Руханкою у якій взяли участь команда Міністерства молоді та спорту, КП «Київський метрополітен» та гості виставки.

"Всесвітні ігри є міжнародною спортивною подією, що об’єднує спортсменів найвищого рейтингу всього світу. В Іграх беруть участь тільки ті спортсмени, які лідирують у світових рейтингах. Національна збірна команда України у складі з 80 спортсменів із 20 видів спорту виборола право представляти кольори нашого прапора на Х Всесвітніх Іграх. Це велика міжнародна подія, яка пропагує силу, витривалість, здоров’я, активний спосіб життя тощо. Проведення даної виставки є стимулом для наших спортсменів підкорювати міжнародні п’єдестали та головне нести спорт, заняття фізичною культурою в маси", - зазначив заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович.

"Завдяки таким проектам спортсмени відчувають реальну підтримку своїх вболівальників та натхнення для перемог. В той же час для наших пасажирів такі виставки – мотиватор дбати про своє здоров’я вже сьогодні та дізнаватися більше про розвиток професійного спорту", - переконана радник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон.

"Сьогодні маємо честь презентувати відкриття другої частини нашої фотовиставки. Було змінено формат проведення відкриття, важливим було зробити його не тільки інформативним, але й емоційним, подарувати гарний настрій всім присутнім, таким чином нам вдалося надати цій події динамічності. Тішить, що на відкриття завітала велика кількість людей і нам вдалося поєднати одразу дві події: нашу яскраву та жваву Руханку і презентацію світлин спортсменів української збірної", - каже директор Благодійного фонду "Спорт заради миру" Наталя Мартіашвілі.

версія для друку