українська російська англійська
Глава Уряду у Парламенті: На порядку денному - зміни до бюджету та розгляд пенсійної реформи, рішень очікують мільйони громадян
13.07.2017 | 16:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Верховна Рада України  на своєму вечірньому засіданні сьогодні, 13 липня, розпочала розгляд підготовленого Урядом проекту закону про зміни до державного бюджету у другому читанні та пакету законопроектів по пенсійній реформі. На засіданні присутній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Коментуючи необхідність ухвалення рішень, Глава Уряду зазначив, що йдеться про найважливіші питання для країни.

"Ми починаємо розгляд найважливіших питання для нашої країни. З одного боку, це зміни до бюджету на 2017 рік, які подані до Верховної Ради України Урядом, що передбачають фінансування низки важливих програм, починаючи від пільг і субсидій, закінчуючи розширенням програм безкоштовних ліків, а також лікування важкохворих за кордоном, багато інших різних соціальних програм, у тому числі підтримка нашої безпеки і оборони, - наголосив Володимир Гройсман. - Друге питання - розгляд законопроектів з пенсійної реформи. Дуже важливо, щоб сьогодні в останній день пленарної сесії могли прийняти усі необхідні рішення, яких очікують мільйони українці. Будемо розраховувати на вашу підтримку".

Глава Уряду нагадав, що ухвалення рішень дозволить профінансувати найбільш актуальні соціальні програми, а також впродовж наступних двох місяців спільно з Парламентом підготувати до другого читання проекти законів по пенсійній реформі.

 

 

 

версія для друку