українська російська англійська
Степан Полторак: Впевнений, що ми маємо розширити географію проведення навчань за участю інструкторів країн Альянсу на українських полігонах
13.07.2017 | 16:48
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 липня, відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з командувачем військ США в Європі генералом Беном Ходжесом. Степан Полторак підкреслив важливу роль генерала Ходжеса у навчально-тренувальних заходах, проведених в Україні.

«Будь-яка країна світу складається із громадян, і якщо Ваша країна має таких громадян-патріотів, як генерал Ходжес, це дуже почесно. Допомога військовослужбовців з країн НАТО вже дає значні практичні результати. Ті українські військовослужбовці, які пройшли тренінги за тренувальними програмами НАТО за останній рік не втратили жодного клаптика української землі, зменшилась чисельність втрат, і ми маємо певні переваги у військових операціях. Це дуже важливо, адже завдяки підготовці покращився професіоналізм українських бійців», - сказав Степан Полторак.

Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак поінформував генерала Ходжеса про перспективні плани щодо розвитку навчально-матеріальної бази та покращення інфраструктури військових містечок та полігонів ЗС України.

«Я впевнений, що ми маємо розширити географію проведення навчань за участю інструкторів країн Альянсу на українських полігонах», - наголосив Степан Полторак.

Міністр оборони України подякував генералу Бену Ходжесу за особистий внесок у реформуванні ЗС України.

«Знаю, що ви завершуєте свою каденцію і жалкую про це. Сподіваюсь, що людина, яка прийде на ваше місце, буде так само ефективно працювати», - наголосив Степан Полторак.  

Міністр оборони України Степан Полторак вручив генералу Ходжесу відзнаку Міністерства оборони України «За розвиток військового співробітництва» та подякував за його службу.

 

версія для друку