українська російська англійська
Землевпорядники Миколаївщини спрямували до бюджету понад 1,35 млн гривень за надані адміністративні послуги
13.07.2017 | 17:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Від початку нинішнього року фахівці територіальних органів Держгеокадастру Миколаївської області надали громадянам понад 54 тисячі адміністративних послуг, 37 тисяч із яких – безоплатно.

Від наданих платних адмінпослуг до бюджетів Миколаївщини надійшло понад 1,35 млн гривень. Основну частину цих коштів – 1,22 млн грн, громадяни сплатили за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували 15,3 тис. таких документів.

Серед безоплатних найбільша кількість послуг стосувалася державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру – понад 11 799, видачі довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – 4 616, та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 5 643.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку