українська російська англійська
Уряд України забезпечує 100-відсоткове фінансування заходів оборонної реформи, - Комітет реформ Міноборони
13.07.2017 | 18:26
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Для виконання заходів оборонної реформи на 2017 рік передбачено 64,7 млрд грн, що складає майже 2,5 % ВВП. У І півріччі 2017 року Міністерство оборони за загальним фондом профінансовано на 100 % плану. Про це було повідомлено під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України під головуванням керівника оборонного відомства генерала армії України Степана Полторака.

З метою максимально ефективного використання виділених коштів бюджетні програми Міністерства оборони було оптимізовано та впорядковано, виходячи із практики розподілу видатків, яка застосовується в країнах НАТО за напрямами: озброєння та військова техніка, персонал, інфраструктура, експлуатаційні витрати.

Крім того, рішеннями Міністра оборони України затверджено Рекомендації з оборонного планування та розподіл відповідальності за розвиток спроможностей у Міністерстві оборони та Генеральному штабі.

Суть зазначених рекомендацій полягає у використанні єдиної термінології, визначенні порядку застосування процедур планування, моніторингу розвитку спроможностей, управлінні ризиками у процесі оборонного планування.

Генеральним штабом спільно з департаментами Міністерства оборони розробляється Каталог спроможностей Збройних Сил та готуються пропозиції щодо удосконалення організаційно-штатної структури підрозділів, які відповідатимуть за планування спроможностей у військах (силах).

 

версія для друку