українська російська англійська
Переможцем конкурсного добору на посаду директора Українського інституту книги визначено Тетяну Терен
13.07.2017 | 19:07
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 13 липня,  в Міністерстві культури України відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду  директора державної установи «Український інститут книги». За рішенням  комісії переможцем  конкурсного добору на посаду  директора ДП «Український інститут книги» визначено  Тетяну Терен.

Під час засідання було проведено співбесіду та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку закладу з кандидатами, які були  допущені до участі у другому турі конкурсного добору. Так, свої презентації представили : Аліна Акуленко, Володимир Даниленко, Олексій Кононенко, Василь Кузан,   Анатолій Мураховський, Ростислав Семків,  Тетяна Терен, Олег Хома, Оксана Герасимова.

Після обговорення презентованих  кандидатами програм розвитку закладу, конкурсною комісіє з проведення конкурсного добору на посаду  директора державної установи «Український інститут книги» було прийнято рішення рекомендувати  на посаду директора Тетяну Терен.

«Я дуже рада, що взяла участь у цьому конкурсі і змогла побачити цей процес зовні, - розповіла про свої враження від проведеного конкурсу член комісії, Директор Чеського центру у Києві Луціє Ржегоржікова. - Було цікаво послухати кандидатів, адже це дійсно дуже важлива частина процесу, яка безпосередньо впливала на наше рішення. Ми одноголосно погодили найкращого кандидата і щиро бажаємо йому успіхів. Ми всі будемо поруч, якщо знадобиться якась порада, щоб поділитися нашим досвідом».

 

версія для друку