українська російська англійська
Відшкодування втрат на 11 млн грн забезпечили аудитори Хмельниччини у І півріччі 2017 року
14.07.2017 | 10:22
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АУДИТОРСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 6-ти місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн.

За допущені фінансові порушення 26 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

За матеріалами 18 ревізій правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань та вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 16 фінансових санкцій (призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів).

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України з початку року надіслано відомості щодо 4 виявлених фінансових операцій, які  підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 9 млн грн.

Економічний ефект від впровадження 34 пропозицій, наданих за результатами проведених державних фінансових аудитів, становить майже 7 млн грн.

 

версія для друку