українська російська англійська
Павло Розенко на зйомках фільму "Таємні щоденники Симона Петлюри": Переконаний, що ми станемо свідками ренесансу українського кіно
14.07.2017 | 11:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко відвідав Національну  кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка, де ознайомився із ходом зйомок історичного фільму "Таємні щоденники Симона Петлюри".

«На легендарній кіностудії імені Довженка завершуються зйомки історичного фільму «Таємні щоденники Симона Петлюри». Якраз потрапили на момент «вбивства Симона Петлюри в Парижі». Фільм обіцяє бути надзвичайно захоплюючим і відкрити усьому світу невідомі сторінки української історії», - сказав Павло Розенко.

«Не сумніваюся в успіхові фільму «довженківців», адже сценаристом і головним режисером фільму є геніальний майстер Олесь Янчук. З нетерпінням чекаємо прем'єри фільму «Таємні щоденники Симона Петлюри», його прокату в Україні та світових екранах», - наголосив він.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що держава протягом останніх двох років суттєво посилила підтримку українського кінематографу. «Лише в цьому розі було виділено на цю мету 0,5 мільярда гривень. Переконаний, що ми станемо свідками ренесансу українського кіно», - підкреслив Павло Розенко.

Як відомо, 15 вересня 2016 року Державне агентство України з питань кіно уклало контракт про надання державної підтримки на виробництво художнього фільму Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри».

Розмір державної підтримки становитиме 23 млн 599 тис. 998 грн.

Драма охоплює останній період життя Симона Петлюри в еміграції у Парижі, де його було вбито Самуїлом  Шварцбардом. У стрічці йтиметься про план знищення Петлюри та про останні дні його життя.

 

версія для друку