українська російська англійська
Глава Уряду закликав Верховну Раду розпочати осінню сесію з обговорення медичної, освітньої та пенсійної реформ
14.07.2017 | 12:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Верховну Раду України розпочати восени нову сесію з розгляду найбільш актуальних питань перебудови держави, а саме – подальшої імплементації освітньої, медичної  та пенсійної реформ. Про це Глава Уряду сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

Володимир Гройсман подякував парламентаріям за результативне голосування 13 липня і ухвалення змін до Державного бюджету та схвалення проекту закону про підвищення пенсій у першому читанні. Глава Уряду наголосив, що це «важливий крок масштабної пенсійної реформи, яка дозволить розпочати процес відновлення справедливості  до людей, які працювали все життя».

«Колеги  з Блоку Петра Порошенка, дуже дякую вам за розуміння. Колеги з «Народного фронту», вдячний за підтримку Уряду і підтримку рішень, які насправді важливі для громадян. Друзі, дякую, і переконаний, що восени ми з новими силами продовжимо якісні зміни в країні, - сказав Володимир Гройсман. - Хотів би подякувати іншим фракціям за те, що час від часу ми знаходимо розуміння і ви допомагаєте зробити рішення кращими. Я за те, щоб ми перестали ділити зал за прапорами, і щоб нас об’єднував єдиний – державний прапор. Працюємо далі - змінюємо країну».   

А далі, підкреслив Володимир Гройсман, на порядку денному – реформи сфери охорони здоров’я та освіти.

«Впевнений, що в цих стінах буде ухвалення трьох реформ – освіти, охорони здоровя та пенсійної реформи», - сказав Премєр-міністр

 

 

 

версія для друку