українська російська англійська
Експерти землевпорядної служби Херсонщини опрацювали за принципом екстериторіальності 4589 проектів землеустрою
14.07.2017 | 13:58
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Від початку реалізації пілотного проекту з екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на розгляд експертів землевпорядної служби Херсонської області надійшло понад 4,7 тисячі проектів землеустрою з інших областей. Таким чином, починаючи із жовтня 2016 року, фахівці опрацювали 4589 проектів, з яких 1280 примірників землевпорядної документації розглянули експерти безпосередньо в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області.

Позитивний висновок експерти надали 2864 проектам, що становить майже 61% від загальної кількості. Негативну оцінку через велику кількість зауважень до розробників отримали інші 1725 робіт. Зараз на розгляді фахівців знаходиться ще 120 проектів землеустрою.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

версія для друку