українська російська англійська
Земельні аукціони: Більше трьох мільйонів гривень щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель
14.07.2017 | 14:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 46 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 924 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,14 мільйона гривень, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Загалом цього року було організовано та проведено земельні аукціони у 14-ти районах Львівщини. Найдорожче було продано право оренди двох ділянок на території Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області. Так, у липні цього року, було продано право оренди земельної ділянки площею 59 га за ціною 652 тисячі гривень (стартова ціна – 37 тис. гривень.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 17,6 рази,- від встановлених 8% до 140,6% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок. Також це стало найдорожчим продажем права оренди цього року, адже досягнуто найвищого рівня річної орендної плати у розмірі 11053 грн./1гектар.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку