українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав працівників гірничо-металургійного комплексу з професійним святом
16.07.2017 | 09:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

 

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Гірничо-металургійний комплекс є важливою ланкою національної економіки, яка має значний фаховий, технологічний, виробничий та експортний потенціал, напрацьований десятиліттями. Як базова галузь господарства України, гірничо-металургійний комплекс задовольняє потреби фактично всіх секторів економіки та промисловості, постачаючи сировину та металопродукцію для виробничих циклів багатьох підприємств.

Слід констатувати, що галузь зазнала непомірних економічних та інфраструктурних втрат від російсько-терористичної окупації окремих районів Донбасу, а також анексії Автономної Республіки Крим. Всупереч цим викликам галузь активно працює, а її підприємства виплачують усі види податків до державного бюджету.

Гірничо-металургійний комплекс має значні перспективи для подальшого розвитку. Саме для цього потрібно залучати значні обсяги інвестицій, а також реалізувати зважену приватизаційну політику щодо підприємств державної форми власності. Крім того, на часі модернізація виробничих потужностей ряду підгалузей комплексу, зокрема запровадження інноваційних проектів розвитку технологій та обладнання нового покоління, забезпечення рентабельності та мінімізації витрат, збереження і захист навколишнього природного середовища.

Переконаний, що такі нововведення цілком можливі і є пріоритетом роботи Уряду, адже комплекс має потужний інфраструктурний та науково-технічний потенціал, однак головна його окраса – люди. Кропітка і сумлінна праця українських гірників і металургів уже давно набула широкого визнання та поваги в суспільстві. Ці люди обрали гарячу професію, яка не терпить легкодухих.

Бажаю всім працівникам гірничо-металургійного комплексу нових виробничих досягнень, міцного здоров’я, матеріальних достатків, злагоди та миру в нашій країні!

 

 

З повагою

 

 

Прем’єр-міністр України                                            Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку