українська російська англійська
У Києві до Дня українського миротворця відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знака
14.07.2017 | 18:18
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 липня, напередодні Дня українських миротворців відбувся мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знака, закладеного з нагоди відкриття Алеї  ООН у  Києві.

У заході взяли участь представники Міністерства оборони України, Київської міської державної адміністрації, виконуюча обов’язки координатора системи ООН в Україні, голова Представництва дитячого фонду ООН в Україні Джованна Барберіс, воїни-миротворці.

«Сьогодні я маю честь від імені Міністра оборони України та керівництва оборонного відомства привітати всіх з Днем українського миротворця. Більше 20 держав світу вдячні вам за вашу миротворчу діяльність, - зазначив начальник департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики генерал-майор Микола Садовський. - Більше 42 тисяч українців принесли мир на інші території. На жаль, миротворчої діяльності сьогодні потребує і наша Батьківщина. Я переконаний, що ваш досвід і патріотизм допоможуть нам перемогти».

 

Довідково

Близько 42 тисяч українців взяли участь у миротворчих операціях в Анголі, Афганістані, Боснії і Герцеговині, Гватемалі, Демократичній Республіці Конго, Ефіопії та Еритреї, Іраку, Косово, Кот-д’Івуарі, Кувейті, Лівані, Македонії, Придністров’ї, Східній Славонії, Сьєрра-Леоне, Судані, Таджикистані, Хорватії, місіях ОБСЄ у Косово та Грузії, місії ООН у Грузії, а також на півострові Превлака тощо.

 

версія для друку