українська російська англійська
Житомирські аудитори у І півріччі 2017 року забезпечили відшкодування втрат майже на 16 млн грн
18.07.2017 | 11:54
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом І півріччя ц.р. забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 15,8 млн грн. Із цих коштів до бюджетів, бюджетних установ, організацій і підприємств державної та комунальної форм власності надійшло 2,3 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 13,5 млн грн.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 15 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 57 управлінських рішень. Крім того, розпочато 20 досудових розслідувань та вручено 13 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду подано два позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів загалом на 1,2 млн грн. Перед органами прокуратури, об’єктами контролю або їхніми органами управління ініційовано 18 позовів.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 56 посадових осіб, до дисциплінарної – 24 особи, зокрема звільнено із займаних посад 18 осіб. Крім того, до матеріальної відповідальності притягнуто 5 осіб.

версія для друку