українська російська англійська
Україна зацікавлена в участі у нафтогазових проектах Білорусі, - Геннадій Зубко
18.07.2017 | 14:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Україна зацікавлена в участі у нафтогазових проектах Білорусі. Зокрема, ми готові поставляти обладнання для переробки, транспортування і зберігання нафти і газу. Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами 25-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва.

«Маємо значні перспективи і потенціал у сфері транспортування нафти через територію України в Білорусь. Наразі відпрацьовуємо техніко-економічні аспекти поставок нафти із використанням українських трубопровідних маршрутів на білоруські НПЗ», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр повідомив, що ще одним важливим аспектом домовленості є реалізація Дорожньої карти співпраці державних органів і організацій Білорусі й України щодо енергоефективності та використання місцевих паливно-енергетичних ресурсів на 2017 - 2020 рр.

«Ми поглиблюємо з Білорусією партнерство у сфері сейсморозвідувальних робіт, надання сервісних послуг з буріння і капремонту нафтових, газоконденсатних і газових свердловин в Україні, поставок обладнання, виробленого підприємствами наших країн», - зазначив він.

Нагадаємо, що 25-те ювілейне засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва проходить сьогодні у Києві під головуванням Геннадія Зубка і заступника Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка.

версія для друку