українська російська англійська
Компетентні органи України та Білорусі продовжать співробітництво в галузі ветеринарії та безпечності харчових продуктів
18.07.2017 | 18:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Компетентні органи у сфері ветеринарії України та Республіки Білорусь продовжать розвивати двостороннє співробітництво з метою сприяння збільшення присутності на ринках обох країн сільськогосподарської та харчової продукції, а також зняття бар’єрів у взаємній торгівлі. Така домовленість була досягнута під час 25-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва та закріплена у спільному Протоколі, який  18 липня 2017 року підписали Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко і заступник Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Володимир Семашко.

Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів участь у роботі Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії взяли Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль.

За результатами засідання було вирішено, що Держпродспоживслужба та Департамент ветеринарії та продовольства Міністерства сільського господарства Білорусі продовжать роботу щодо поставок тварин, птиці, продукції, сировини, репродуктивного матеріалу від них, кормів для тварин і птиці.

Загалом сторони позитивно оцінили рівень розвитку співробітництва в аграрній сфері між Україною та Республікою Білорусь і домовилися й надалі нарощувати експортного-імпортний потенціал в торгівлі продукцією АПК.

версія для друку