українська російська англійська
Відшкодування втрат на 24 млн грн забезпечили донецькі аудитори у І півріччі 2017 року
19.07.2017 | 09:53
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січнячервня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму понад 24 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань та вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 21 захід впливу, а саме: у 17 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у трьох випадках зменшено бюджетні асигнування та прийнято одну вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

За недотримання законодавства 91 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 31 – до дисциплінарної та матеріальної,  7 осіб звільнено із посад.

До суду пред'явлено один позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 3 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 3,6 млн грн.

версія для друку