українська російська англійська
Земельні аукціони: щорічно місцеві ради Миколаївщини отримуватимуть більше трьох мільйонів гривень
19.07.2017 | 11:03
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 30 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 971,83 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,37 мільйона гривень, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Миколаївщини.

Загалом цього року було організовано та проведено земельні аукціони у 7-ми районах Миколаївщини. Найдорожче було продано право оренди двох ділянок на території Дмитрівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Так у травні цього року, було продано право оренди земельної ділянки площею 82 га за ціною 420 тисяч гривень (стартова ціна – 29 тис. гривень). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла від встановлених 8% до 114,9% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.

версія для друку