українська російська англійська
У Запорізькій області у власність учасникам АТО передано понад 872 гектари земель
19.07.2017 | 16:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та членам родин загиблих воїнів Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 4035 дозволів на розроблення документації із землеустрою для відведення земельних наділів загальною площею 5273,26 гектара.

Уже завершили процедуру оформлення землі у власність 791 військовослужбовець АТО, яким надано: 447 земельних ділянок загальною площею 838,36 га – для ведення особистого селянського господарства, 270 земельних ділянок загальною площею 27,42 га – для ведення садівництва і 74 ділянки загальною площею 6,36 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято 686 наказів про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу земельних наділів площею 820,07 га у власність. Органи місцевого самоврядування  регіону прийняли 105 таких рішень на землі загальною площею 52,06 гектара.

Найбільше наказів про передачу у власність земельних ділянок прийнято у Запорізькому – 255 загальною площею 72,41 га, Пологівському – 93 загальною площею 178,96 га, Мелітопольському – 75 ділянки загальною площею 53,57 га районах Запоріжжя.

Загалом у Запорізькій області отримано 5919 заяв про надання земельних ділянок учасникам АТО. Звернення військовослужбовців  розглядаються у першочерговому порядку.

На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області видано 3675 наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Відповідно до цих наказів учасники АТО отримають земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 5076,44 гектара.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

версія для друку