українська російська англійська
ДП "Антонов" зацікавлене у використанні аеродрому в Гостомелі для обслуговування лоу-кост авіакомпаній
19.07.2017 | 16:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Державне літакобудівне підприємство «Антонов» поділяє пропозицію Уряду України, зацікавлене у використанні аеродрому «Київ-Антонов» в Гостомелі для обслуговування лоу-кост авіакомпаній і готує бізнес-план відповідного проекту. Про це йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

«На виконання розпорядження Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, яке було надане під час наради за участю представників ДП "Антонов" в Кабінеті Міністрів України, сформовано робочу групу з підготовки бізнес-плану щодо використання аеродрому "Київ-Антонов", смт. Гостомель, для обслуговування лоу-кост авіакомпаній, - йдеться у повідомленні. - Цей аеродром сертифікований за 1 категорією ICAO, може приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом усього року. На теперішній час летовище використовується як порт для вантажних літаків та проведення льотних випробувань».

Разом з тим розвиток інфраструктури в напрямку обслуговування пасажирів стане корисним не лише для аеропорту, а й для регіону в цілому. «Одним з важливих факторів стане створення нових робочих місць»,  - стверджують на підприємстві і відкидають всі заяви про неготовність виконати поставлене Урядом завдання. 

версія для друку