українська російська англійська
Відшкодування втрат на понад 6 млн грн забезпечили аудитори Закарпаття у І півріччі 2017 року
20.07.2017 | 09:36
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом І півріччя 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Закарпатській області забезпечили усунення порушень на суму 6,3 млн грн.

За підсумками ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, місцевого самоврядування, підприємств та установ прийняли 32 управлінські рішення.

До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, застосовано 24 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій із бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу загалом на понад 25 млн грн.

До суду подано чотири позови на суму 2,5 млн грн. Подання ще двох таких позовів ініційовано перед об’єктом контролю.

За допущені порушення 124 особи притягнуто до адміністративної, 26 – до дисциплінарної, 14 – до матеріальної відповідальності, одну особу звільнено із займаної посади.

Правоохоронним органам передано матеріали 12 ревізій та один звіт про результати державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато чотири досудових розслідування та вручено вісім письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Під час проведених протягом січня-червня 2017 року державних фінансових аудитів виявлено незаконне використання та втрати фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 244 млн грн, неефективне використання коштів і майна на суму майже 12 млн грн та обраховано резерви можливих надходжень на суму 583 тис. грн.

Для ефективнішого управління державними ресурсами та використання бюджетних коштів об’єктам аудитів надано 70 пропозицій.

версія для друку