українська російська англійська
Тетяна Слюз з робочою поїздкою відвідала Рівненську область
20.07.2017 | 15:05
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

19 липня 2017 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебувала з робочою поїздкою у Рівненській області.

Робочий візит розпочався з проведення наради в актовій залі Національного університету «Острозька Академія» з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів Острозького району та м. Острог за участю голови Острозької районної державної адміністрації Туровича Б.М., заступника голови Острозької районної ради Дем’янчук Н.Г., першого заступника голови Острозької міської ради Логвін О.А. Також були запрошені керівники та головні бухгалтери установ і організацій,  голови сільських рад.

Під час  наради очільниця Казначейства наголосила на змінах у законодавстві, нововведеннях у бухгалтерському обліку та при поданні звітності, анонсувала перспективи розвитку бюджетної сфери, відзначила зміни в політиці безпеки та захисту інформації в Держказначействі та розповіла про проведені заходи з метою підвищення рівня захисту інформаційних ресурсів в інформаційно-телекомунікаційній системі Державної казначейської служби України.

Тетяна Слюз акцентувала увагу присутніх на перевагах системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням засобів електронного цифрового підпису та сучасних інформаційних технологій, що дає можливість розпорядникам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу та не витрачати даремно власні ресурси.

Після закінчення наради, Голова Казначейства зустрілась з ректором Національного університету «Острозька Академія» професором, Героєм України Ігорем Демидовичем-Пасічником, з яким обговорено питання функціонування системи дистанційного обслуговування (Національний університет «Острозька Академія» один з перших клієнтів, підключених в Рівненській області). Крім того, під час зустрічі розглянуто можливості співпраці при проходженні практики студентами Академії та працевлаштування випускників Академії в органах Казначейства області. Ректор розповів про нові напрямки міжнародної співпраці та поділився з очільницею Казначейства планами та перспективами розвитку Університету.

Також Голова Казначейства відвідала приміщення Управління Державної казначейської служби України в Острозькому районі.

Під час спілкування з казначеями обговорено законодавчі нововведення, що вплинули на роботу Казначейства, а також основні питання щодо обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на місцевому рівні. Тетяна Слюз від усього серця побажала колективу Управління плідної праці, миру, злагоди, благополуччя та родинного затишку.

Користуючись нагодою перебування на Рівненщині, Тетяна Слюз завітала в дитячий санаторно-курортний комплекс “Країна Мрій”, що знаходиться у с. Межиріч Острозького району, де відпочивають діти казначеїв Донецької області.

За ініціативи та сприяння очільниці Казначейства, діти казначеїв Донеччини (з м. Бахмут, м. Торецьк, м. Костянтинівка) вперше змогли побувати на західній Україні, пізнати її культуру та побут, помилуватись мальовничими краєвидами та пам’ятками архітектури Острожчини.

Діти радісно привітали Голову Казначейства, а Тетяна Слюз ознайомилась з програмою їх перебування та умовами проживання, натомість діти ділились позитивними враженнями від побаченого на Острожчині, розповідали про своє перебування у таборі.

Тетяна Ярославівна вручила дітям книги, індивідуально підібрані відповідно до віку та пам’ятні подарунки і побажала всім мирного неба та здійснення найзаповітніших мрій. У свою чергу вони подякували Тетяні Слюз за чудову можливість відпочити, знайти нових друзів та більше пізнати свою країну.

версія для друку