українська російська англійська
Відшкодування втрат на понад 20 млн грн забезпечили львівські аудитори у січні-червні 2017 року
20.07.2017 | 16:16
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

У першому півріччі 2017 року фахівці Західного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 20,7 млн грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 5 млн грн. Незаконних, нецільових витрат та недостач відшкодовано на суму 15,6 млн грн.

Протягом звітного періоду проведено 14 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки та виконання бюджетних програм. За їх результатами керівникам об’єктів подано 98 пропозицій для покращання фінансово-господарського стану установ і організацій.

Правоохоронним органам передано матеріали 26 контрольних заходів, які провели львівські державні аудитори. За матеріалами 15 із них правоохоронці розпочали досудові розслідування.

За фінансові порушення 37 підприємствам, установам та організаціям зупинено операції з бюджетними коштами. Крім того, 123 працівників підприємств, установ і організацій притягнуто до адміністративної відповідальності, 20 – до дисциплінарної та матеріальної. Трьох осіб звільнено із займаних посад.

версія для друку