українська російська англійська
У І півріччі 2017 року Держгеокадастр Кіровоградщини надав більше 100 тисяч адміністративних послуг
20.07.2017 | 17:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надали населенню 103 257 адміністративних послуг. З них безоплатно громадяни отримали 75 682 адмінпослуги, або 73,3% від їх загальної кількості. Найбільша кількість запитів стосувалась видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. Фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали 19 398 таких документів. Також землевпорядники видали 7931 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та інших документів, пов’язаних з землевпорядкуванням.

Окрім цього, упродовж згаданого періоду спеціалісти Кіровоградської обласної землевпорядної служби надали фізичним та юридичним особам 2 575 платних адмінпослуг, оплата за які становила майже 2,2 млн гривень. (Торік протягом січня-червня надано 26912 платних адмінпослуг, оплата за які становила понад 1,72 млн гривень).

Найбільші надходження, а це понад 2 млн грн, отримали на Кіровоградщині за послуги з надання 25 640 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру (92,9% від усіх наданих платних послуг).

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

версія для друку