українська російська англійська
У І півріччі 2017 року запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 38 млн грн
21.07.2017 | 12:25
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-червня 2017 року фахівці Управлінням Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 38,4 млн грн. За результатами проведених контрольних заходів керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 37 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів запорізьких державних аудиторів правоохоронні органи розпочали 9 досудових розслідувань, вручили 16 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, де виявлено порушення, у 31 випадку застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 46 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 19 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 21,3 млн грн.

версія для друку