українська російська англійська
Глава Уряду ініціює активізацію процесу відбору керівників та членів наглядових рад держкомпаній
21.07.2017 | 19:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює відновлення роботи створеного при Кабінеті Міністрів Номінаційного комітету з відбору керівників та членів наглядових рад найбільших державних компаній, які мають стратегічне значення для економіки, з метою оновлення менеджменту компаній та запровадження нових підходів в управлінні держпідприємствами. Про це Глава Уряду сказав під час зустрічі з членами Номінаційного комітету.

«Я хотів би перезапустити нашу з вами роботу з метою обрати наглядові ради та призначити керівників низки важливих державних підприємств. Ми маємо приводити в державний сектор якісні кадри», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що на його думку, відсутність належних  механізмів корпоративного управління є джерелом корупції у компаніях державної власності. "Як Прем’єр-міністр я не збираюся з цим миритися», - сказав Прем’єр-міністр і закликав членів Номінаційного комітету якнайшвидше узгодити процедури і розпочати пошук нових керівних  кадрів для низки важливих державних компаній. Зокрема мова йде про відбір керівників для таких компаній як:

- Електроважмаш;

- Укрхімтрансаміак;

- Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК);

- Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ);

- Укрспирт.

Планується найближчим часом також здійснити відбір членів наглядової ради для 7 підприємств:

- Укрзалізниця;

- Укрпошта;

- Укренерго;

- Укргідроенерго;

- Аеропорт «Бориспіль»;

- Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ);

- Енергоатом.

«Беру на себе зобов’язання забезпечувати роботу Номінаційного комітету – відкрито, публічно», - сказав Глава Уряду і запропонував  у третій декаді серпня затвердити графік роботи Номінаційного комітету з конкретними термінами вирішення поставлених завдань.

 

версія для друку