українська російська англійська
Українські Військово-Морські Сили наростили спроможності у 2017 році та підвищили рівень професійної підготовки особового складу
22.07.2017 | 14:10
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Аналіз діяльності ВМС ЗС України за перше півріччя 2017 року та постановка завдань – такою була основна мета службової наради, що відбулася під головуванням командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка. У нараді взяли участь заступники командувача, керівники структурних підрозділів командування виду та командири військових частин.

Віце-адмірал Ігор Воронченко у вступному слові зазначив, що Військово-Морським Силам у звітному періоді вдалося просунутися вперед по низці напрямків, наростити спроможності, підвищити рівень професійної підготовки особового складу, удосконалити застосування сил (військ), у тому числі під час взаємодії з іншими видами і окремими родами сил Збройних Сил України. Разом з тим, за його словами, у роботі командирів і начальників є ряд недоліків, і саме тому важливо розкрити суть та причини тієї чи іншої проблеми з метою своєчасного реагування задля покращення результату.

У доповіді начальника штабу – першого заступника командувача ВМС ЗС України капітана 1 рангу Романа Гладкого проаналізовано діяльність органів військового управління, результати проведення заходів оперативної підготовки. Учасники наради підбили підсумки підготовки флоту, діяльності підпорядкованих сил (військ), проаналізували стан матеріально-технічного забезпечення, військової дисципліни, напрацювали єдині погляди щодо шляхів вирішення існуючих проблем. 

Віце-адмірал Ігор Воронченко, підбиваючи підсумки наради, поставив завдання та визначив пріоритети на друге півріччя 2017 року.

Також командувач Військово-Морських Сил ЗС України вручив групі кращих військовослужбовців державні та відомчі нагороди.

 

версія для друку