українська російська англійська
Генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у морській компоненті українсько-американських навчань "Сі Бриз - 2017"
22.07.2017 | 16:17
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко з командувачами Військово-Морських Сил ЗС України віце-адміралом Ігорем Воронченком та Повітряних Сил ЗС України генерал-полковником Сергієм Дроздовим взяли участь у морській компоненті навчань “Сі Бриз – 2017” на борту флагмана українських ВМС – фрегата “Гетьман Сагайдачний”.

Про перебіг цьогорічних українсько-американських навчань доповідав керівник навчання “Сі Бриз – 2017” з українського боку, заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа. Він акцентував увагу на цьогорічній особливості - проведення “Сі Бриз” у режимі “free play”“вільної гри”, що підвищило рівень складності всіх етапів навчань та ступінь інтегрованості при виконанні поставлених завдань учасниками відповідно до стандартів країн-членів НАТО.

Нагадаємо, що українсько-американські військово-морські навчання «Сі Бриз-2017» проходять з 10 по 23 липня 2017 року в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря. Загалом у навчанні беруть участь 16 країн. У заходах задіяні 31 корабель, катер і судно, 29 літальних апаратів, понад 3 тисячі чоловік особового складу.

Темою навчань, до яких загалом долучилися представники Збройних Сил 16 країн світу, є проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому регіоні.

Основними навчально-бойовими елементами та завданнями масштабного міжнародного заходу стали практичне планування та проведення операції за стандартами НАТО, проведення навчань з протичовнової, протикорабельної, протиповітряної оборони, дії з силового звільнення захопленого судна. Крім того, проводилися десантна та річкова операції, навчання з пошуку та рятування, підводні роботи з розмінування тощо.

Заходи триватимуть до 23 липня.

 

версія для друку