українська російська англійська
Відшкодування втрат на 20 млн грн забезпечили миколаївські аудитори у І півріччі 2017 року
24.07.2017 | 09:23
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Південного офісу Державної аудиторської служби в Миколаївській області протягом січня-червня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 20 млн грн.

Протягом звітного періоду правоохоронним органам передано 32 матеріали ревізій та перевірок, за якими розпочато 27 досудових розслідувань та вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Матеріали 25 ревізій долучено до кримінальних проваджень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу, до дисциплінарної і матеріальної – 8 осіб. Звільнено із займаної посади одну особу.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 12 млн грн.

Аналіз ризикових операцій та закупівель за державні кошти проведено за 57 процедурами на суму понад 203 млн грн. За результатами аналізу відмінено 21 процедуру закупівель на суму 37 млн грн, розірвано договорів за 6 процедурами закупівель на суму 6,7 млн грн.

 

версія для друку