українська російська англійська
Степан Кубів провів особистий прийом громадян
24.07.2017 | 19:44
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

24 липня 2017 року Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів особистий прийом громадян.

Під час прийому Степан Кубів прийняв звернення від громадян з Києва та Київської області, а також Тернопільської, Львівської та інших областей. Заявники, зокрема, порушували під час прийому питання пошуку інвестицій на розробку авторських проектів, викупу складських приміщень, енергетичні питання, отримання дозволів, житлові питання та інші.

Степан Кубів відповів на запитання та дав доручення відповідним органам у межах компетенції розглянути поставлені громадянами питання.

 

Довідково

Особистий прийом громадян здійснюється вищими посадовими особами держави згідно з Порядком організації та проведення особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України. Особистий прийом громадян Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами України та міністрами  проводиться у приймальні Кабінету Міністрів України у визначені графіком дні з 15-ї до 17-ї години.  З графіком можна ознайомитись на Урядовому порталі у рубриці:  Особистий прийом громадян.

 

 

версія для друку