українська російська англійська
Державні аудитори Харківщини у І півріччі 2017 року забезпечили відшкодування втрат майже на 23 млн грн
25.07.2017 | 09:47
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січнячервня 2017 року фахівці апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 22,8 млн грн.

Окрім того, за результатами позапланових перевірок та аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю) через виявлені порушення за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 179,1 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 106 пропозицій і рекомендацій.

Органи місцевої влади і самоврядування, керівники підприємств та установ за підсумками контрольних заходів прийняли 34 управлінські рішення.

Правоохоронним органам передано матеріали 27 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 22 досудові розслідування та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено шість позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 3,1 млн грн.

За недотримання законодавства 153 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 49 – до дисциплінарної та матеріальної, трьох осіб звільнено з посад.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 128,4 млн грн.

 

 

версія для друку