українська російська англійська
У Міноборони обговорили питання соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку
25.07.2017 | 17:27
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 25 липня, у Києві відбулась зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з делегацією НАТО на чолі із заступником директора Офісу зв’язку НАТО в Україні пані Анн-Крістін Б’єргене.

Сторони обговорили питання соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, зокрема в рамках реалізації Трастового фонду НАТО зі створення системи зміни військової кар’єри на професійну цивільну, метою якої є створення ефективного інтегрованого підходу до соціальної адаптації військовослужбовців, а також системи перепідготовки, інтегрованої в функцію управління персоналом Збройних Сил України.

Заступник директора Офісу зв’язку НАТО в Україні пані Анн-Крістін Б’єргене відзначила значний розвиток Міністерства оборони України за цим напрямком.

Учасники заходу обмінялися думками, поглядами та практичними порадами, а також обговорили шляхи подальшої співпраці.

«Програма соціальної адаптації військовослужбовців, які будуть звільнятися з військової служби, є дуже важливою. Ми не повинні залишати військовослужбовців один на один із проблемою повернення до цивільного життя. Ми готові до співпраці з нашими партнерами в цій галузі», – підсумував зустріч Іван Руснак.

 

версія для друку