українська російська англійська
Микола Кузьо: Естонія, яка головує у Раді Європейського Союзу, підтримує Мінприроди у впровадженні проєвропейської екологічної політики
25.07.2017 | 18:57
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

21 липня відбулася зустріч заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузьо із Надзвичайним  та Повноважним послом Естонії Ґерта Антсу.

Нагадаємо, що саме Естонська Республіка головуватиме в Раді Європейського Союзу у другій половині 2017 року.

Під час зустрічі Надзвичайний та Повноважний посол Естонії Ґерта Антсу представив пріоритети головування Естонської Республіки в Раді Європейського Союзу. Також сторони обговорили можливі форми співробітництва між Україною та Естонією в рамках зазначеного головування.

Крім того, Микола  Кузьо поінформував про середньострокові пріоритети Уряду України у сфері охорони довкілля та запропонував нові формати двостороннього співробітництва між країнами з огляду на загальні аспекти європейської інтеграції України. 

У свою чергу  Надзвичайний та Повноважний посол Естонії відзначив важливість наближення екологічної політики України  до європейських стандартів та наголосив на необхідності підтримки зусиль України щодо виконання відповідних домовленостей з Європейським Союзом.

версія для друку