українська російська англійська
На Хмельниччині експерти органів Держгеокадастру розглянули позитивно 85% проектів землеустрою, що надійшли за принципом екстериторіальності
26.07.2017 | 12:06
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру Хмельницької області прийняли до опрацювання з інших областей України 5863 проекти землеустрою.

На сьогодні експертами Хмельницької області розглянуто та опрацьовано 100% проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. З них 4991 проект або 85% від загальної кількості погоджено позитивно, 872 – отримали негативні висновки.

Територіальними органами Держгеокадастру Хмельницької області направлено на погодження до інших областей 13 419 проектів землеустрою, з яких 9973 роботи оцінено позитивно, негативні висновки отримали 3446 проектів.

Всього на Хмельниччині працює 27 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

версія для друку