українська російська англійська
Співпраця між міністерствами оборони України та США є взаємовигідною та ефективною, - Степан Полторак
26.07.2017 | 17:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 липня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України генерал армії України Степана Полторака з делегацією США на чолі з тимчасово виконуючою обов’язки заступника помічника Міністра оборони США з політики міжнародної безпеки Лаурою Купер.

«Співпраця між міністерствами оборони України та США є взаємовигідною та ефективною, зокрема, це стосується підготовки українських військовослужбовців на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворові. Інструктори зі США демонструють високий рівень професіоналізму під час спільних заходів. Наразі ми працюємо над удосконаленням матеріально-технічної бази полігону», - наголосив генерал армії України Степан Полторак.

В ході діалогу Міністр оборони України зауважив: «У майбутніх планах відкриття навчального корпусу Відділу імітаційного моделювання Міжнародного центру миротворчості та безпеки і я вдячний американській стороні за надання обладнання для роботи Центру».

Сторони також обговорили останні події в районі проведення антитерористичної операції.      

«Не зважаючи на численні заклики світових політиків та міжнародних організацій щодо необхідності припинення вогню на лінії зіткнення, бойовики продовжують обстріли. Оголошене «хлібне перемир’я» на час збору врожаю не виконується з того боку», - підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони поінформував іноземних колег про досягнення оборонної реформи, стану та перспектив подальшого надання допомоги Україні в галузі оборони, українсько-американського співробітництва у військовій сфері.

Під час зустрічі Лаура Купер наголосила на необхідності продовження реформування відомства, а також підкреслила, що у іноземних експертів є розуміння того, наскільки складно проводити реформи в той час, коли відбуваються бойові дії і гинуть люди.

«Найголовніше – це інвестиції в людей, у реформування сержантського корпусу, навчання, удосконалення медичного та логістичного забезпечення відомства. Зробити, або відновити зброю, оснащення можливо, але найголовніше – це люди, їх життя, здоров’я та безпека», – підкреслила вона.

 

версія для друку