українська російська англійська
В Мінсоцполітики відбулася зустріч з постраждалими внаслідок військового конфлікту дітьми, які оздоровлювались на Кіпрі
26.07.2017 | 18:07
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

25 липня 2017 року група дітей із районів Донецької та Луганської областей повернулись з відпочинку на Кіпрі, який відбувся на запрошення Міністерства освіти і культури Республіки Кіпр.

В приміщенні Мінсоцполітики відбулась зустріч дітей з Першим заступником Міністра соціальної політики Ольгою Крентовською, заступником Міністра соціальної політики Олександром Приваловим та представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Олександрою Чуркіною.

Діти жваво ділились своїми враженнями від подорожі, яка для них стала незабутньою, адже залишила багато позитивних емоцій, нових друзів, згадки про веселі дні, проведені у цій гостинній країні.

Протягом 10 днів група дітей відпочивала в таборі відпочинку Міністерства освіти і культури Республіки Кіпр в с. Продромос (високогірне селище в горах Троодос). За час перебування на Кіпрі діти познайомилися з історичними пам’ятками країни, культурою та місцевим побутом.

Висловлюємо щиру вдячність Благодійному Фонду Порошенка та Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за надану допомогу та можливість дітям отримати необхідне оздоровлення та відпочинок.

Завдяки доброчинним справам та чуйним серцям маленькі українці відчувають небайдужість та турботу про їхню долю у складні для України часи.

 

версія для друку