українська російська англійська
На Полтавщині ціна оренди земельної ділянки під час проведення аукціону зросла до понад 180 відсотків від нормативної грошової оцінки
27.07.2017 | 11:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У липні на земельних торгах, які були проведені в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться в адміністративних межах Зіньківського району.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала понад 76 гектарів, які будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. За користування цією землею до бюджетів сільських рад Полтавщини щорічно надходитиме понад 753 тис. гривень.

Найбільше під час торгів подорожчала оренда земельної ділянки площею 27,9 га в адмінмежах Лютенсько-Будищанської сільської ради Зіньківського району Полтавської області, де ціна оренди зросла майже до 181% від нормативної грошової оцінкиіз 12 тис. грн до 279 тис. гривень.

Значно збільшилася й вартість оренди ще однієї земельної ділянки площею 35 га в адмінмежах Лютенсько-Будищанської сільської ради Зіньківського району Полтавської області, за користування якою переможець торгів щорічно сплачуватиме відповідно 87,7% від нормативної грошової оцінки (467 тис. грн, замість стартової ціни – 42 тис. гривень).

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони

».

 

версія для друку