українська російська англійська
Становлення Сил спеціальних операцій відбувається в непростих умовах, – Міністр оборони України Степан Полторак
29.07.2017 | 16:49
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Про це заявив, сьогодні, 29 липня, під час урочистих заходів з нагоди першої річниці створення Сил спеціальних операцій у навчально-тренувальному центрі Сил спеціальних операцій Збройних Сил України Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак.

У непростих умовах відбувається становлення Сил спеціальних операцій. У непростих умовах, тому що перед вами стоїть завдання створити ці Сили спеціальних операцій практично з нуля. Вас поважає український народ та боїться ворог. Ви вимушені на марші міняти структуру, міняти систему підготовки, відбору, навчання для того, щоб здобути бойові спроможності, – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Очільник оборонного відомства також повідомив про величезну роботу, проведену за рік, про створення законодавчих документів, які регламентують діяльність Сил спеціальних операцій, створення органів військового управління командування ССпО. За словами Міністра оборони, працюють сили інформаційно-психологічних операцій, сформовані військові частини управління, забезпечення, навчально-тренувальний центр, налагоджена систему комплектування та підготовки особового складу, відбувається оснащення сучасними зразками озброєння та військової техніки, а також підвищуються соціальні стандарти проходження військової служби у ССпО Збройних Сил України.

версія для друку