українська російська англійська
Степан Полторак: Країни Альянсу постійно підтримують Збройні Сили України
30.07.2017 | 10:34
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На цьому, сьогодні, 29 липня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час відвідування навчального центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

«У нас є повне взаєморозуміння з іноземними інструкторами. Вони нам допомагають розробляти методичну літературу та безпосередньо тренувати наших інструкторів. Крім того, вони допомагають нам зрозуміти, що необхідно для оснащення війська. Також такий взаємозв’язок дає можливість обмінюватися досвідом, як нашим військовослужбовцям Сил спеціальних операцій, так й іноземним», – розповів Міністр оборони України.

Він нагадав, що в червні навчальний центр Сил спеціальних операцій відвідав командувач ССО США та дав високу оцінку взаємодії між нашими інструкторами та інструкторами США.

«Спільна підготовка дає нам хороші шанси на здобуття критеріїв та стандартів, які існують в усіх країнах Альянсу», – зазначив генерал армії України Степан Полторак. Також він підкреслив, що в деяких напрямках Українське військо отримує іноземну допомогу, особливо, в наданні обладнання. І це стосується не лише Сил спеціальних операцій. Зокрема, у навчальному центрі, що в Яворові, наступного місяця відкриється імітаційний центр, який стане одним з кращих у Європі. Його площа складає 3,5 тис. м2 . США надали допомогу обладнанням на суму 22 млн доларів.

версія для друку