українська російська англійська
Всі українські учасники міжнародної олімпіади з біології повернулися додому з медалями
31.07.2017 | 18:54
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Всі учасники української команди вибороли нагороди на Міжнародній учнівській олімпіаді з біології.

Так, 4 українських школярів повернулися додому з бронзовими медалями: Дарина Завадська, випускниця ліцею «Наукова зміна» м. Києва; Катерина Пилипко, випускниця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області; Ірина Поплевічева, випускниця гімназії № 287 Святошинського району міста Києва; Юрій Рузін, випускник Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова.

Міжнародна біологічна олімпіада відбувається щорічно впродовж 28 років. Цього разу вона пройшла з 22 до 31 липня у м. Ковентрі (Сполучене Королівство Великої Британії). За перемогу в цьому престижному змаганні боролися 260 учасників у складі національних команд із 67 країн світу.

Учні виконували теоретичні та практичні завдання, за результатами яких було визначено місце кожного учасника у загальному рейтингу та розподілено нагороди.

Нагадуємо, що в липні українські школярі також здобули 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей на трьох міжнародних учнівських олімпіадах – з хімії, математики і фізики (http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/07/24/na-mizhnarodnix-olimpiadax-z-ximiyi,-matematiki-i-fiziki-ukrayinski-shkolyari-viboroli-14-medalej/ ).

Крім того, наразі – з 27 липня до 5 серпня – національна команда України бере участь у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики в м. Тегерані (Іран). А у серпні-листопаді на наших школярів чекає ще 3 міжнародні олімпіади – з географії, астрономії та екології.

 

версія для друку