українська російська англійська
На Черкащині проведено Всеукраїнський вишкіл "Джура-прикордонник"
01.08.2017 | 14:11
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Державний секретар Міністерства молоді та спорту Олег Немчінов привітав учасників та організаторів Всеукраїнського вишколу "Джура-прикордонник".

Олег Немчінов вручив подяки прикордонникам, таборовій старшині, вчителям і методистам, які брали активну участь у проведенні заходу.

Всеукраїнський вишкіл був спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту, Міністерство освіти і науки, Державна прикордонна служба спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, громадськими організаціями “Центр патріотичного виховання дітей та молоді “Юний прикордонник” та “Молодіжний Клуб Джура”.

Проходив вишкіл з 20 по 29 липня.

Нагадаємо, метою заходу стала підготовка громадських активістів із числа молоді з прикордонних районів України щодо організації та проведення на місцях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) за додатковим напрямком “Джура-Прикордонник”.

Вишкіл, зокрема, сприятиме активному залученню молоді до національно-патріотичного та спортивного виховання, її фізичному та моральному загартуванню, формуванню суспільно-державницьких ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості. А також збереженню звичаїв та традицій українського народу, збільшенню чисельності молоді, готової до виконання обов’язку по захисту незалежності та територіальної цілісності України.

версія для друку