українська російська англійська
З 5 по 12 серпня на Дніпропетровщині пройде другий етап Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції "Визволення Кривбасу"

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, місцевих органів влади і самоврядування ВГО «Союз «Народна Пам'ять» розпочинає другий етап Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції «Визволення  Кривбасу», яка пройде з 5 по 12 серпня 2017 року неподалік села Високе Поле Криворізького району Дніпропетровської області.

Саме тут, у далекому 1944 році, велися запеклі бої Нікопольсько-Криворізької наступальної операції, в результаті яких тільки зниклими безвісти, до цього часу, вважаються  десятки тисяч солдатів.

В експедиції планує взяти участь понад 70 чоловік, більшу частину яких складе підростаюче покоління – представники молодіжних пошукових загонів України.

Основна мета – не просто спробувати знайти невідомі поховання солдатів, а комплексно підійти до дослідження територій, на яких відбувалися бойові дії під час Другої світової війни,  досконало вивчити і позначити на карті всі виявлені артефакти, фортифікацію і поховання.

Експедиція проводиться за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, місцевих органів влади і самоврядування.

Експедиція такого рівня буде цікава представникам засобів масової інформації – журналістам українських і зарубіжних видань, які мають можливість відновити історичні події та відзняти унікальний фото- і відео-матеріал!

За додатковою інформацією звертатися до ВГО «Союз «Народна Пам'ять» за тел.: +380682015506 або +38 0509748341.

 

версія для друку