українська російська англійська
У Вінниці розпочав роботу підкомітет Повітряних Сил Багатонаціонального Об'єднаного координаційного комітету
03.08.2017 | 15:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 серпня, у Вінниці розпочалася дводенна робоча зустріч підкомітету Повітряних Сил Багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування з представниками Повітряних Сил Збройних Сил України. Очолює його директор Програм партнерства Національної гвардії Каліфорнії підполковник Роберт Свертфагер.

Робочу групу представників виду від України очолив командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов.

Метою зустрічі було визначення пріоритетних напрямків співробітництва у форматі підкомітету Повітряних Сил Багатонаціонального Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування, планування роботи підкомітету на 2017-2020 роки.

У ході проведення заходу, командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов поінформував іноземного гостя про сьогодення та перспективи Повітряних Сил, а також  розповів про структуру та завдання виду на сучасному етапі.

Окрім того, він зазначив, що підполковник Роберт Свертфагер вже протягом тривалого часу співпрацює з Україною.

Також під час зустрічі сторони обговорили питання щодо програм підготовки груп бойового управління, передових авіаційних навідників, переліку спорядження груп бойового управління для отримання допомоги з боку Уряду США, програми обміну між військовими навчальними закладами України та США, питання щодо перспектив проведення спільних навчань авіаційних підрозділів Повітряних Сил ЗС України та Військово-Повітряних Сил Національної гвардії Каліфорнії та розвитку інфраструктури військових аеродромів та потреби в матеріально-технічній допомозі.

«Ми вже понад 10 років співпрацюємо з Україною, часто обмінюємося досвідом особливо в питаннях, що стосуються підготовки льотчиків і хотілося б зауважити, що в Повітряних Силах ЗС України ця підготовка на дуже високому рівні. Сподіваюся, що наша співпраця продовжиться надалі, – зазначив підполковник Роберт Свертфагер.

Після завершення зустрічі генерал-полковник Сергій Дроздов запросив іноземних гостей взяти участь у заходах з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, а також гостей ознайомили з експозицією бойової техніки музею Повітряних Сил.

 

версія для друку