українська російська англійська
Ігор Жданов привітав з вдалими виступами на міжнародній арені гравців чоловічої та жіночої збірних команд України з баскетболу 3х3
03.08.2017 | 15:21
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

3 серпня у столичному Палаці Спорту урочисто вітали спортсменів національної чоловічої та жіночої збірних команд України з баскетболу 3х3, які цього року успішно виступили на міжнародних змаганнях.

У заході взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, віце-президент Національного Олімпійського комітету Володимир Бринзак, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський та  голова правління «Укргазбанку» Кирило Шевченко.

На зустріч було запрошено й перших тренерів гравців збірних України з баскетболу 3х3.

Нагадаємо, влітку цього року жіноча збірна України з баскетболу 3х3 у складі: Дар’ї Завидної, Ганни Зарицької, Оксани Моллової та Христини Філевич (головний тренер Юрій Процюк) здобула бронзові медалі чемпіонату світу, що проходив у французькому Нанті. А чоловіча збірна, а саме: Максим Закурдаєв, Олександр Кобець, Дмитро Липовцев і Станіслав Тимофеєнко (головний тренер Олег Юшкін) здобула бронзові медалі чемпіонату Європи.

“Українці сумують за успіхами у командних видах спорту. Тож дуже приємно, коли ви досягаєте таких високих результатів. Ми як Міністерство будемо й надалі підтримувати вас, намагатися створити всі необхідні умови для підготовки національної збірної, як в Україні, так і за кордоном. Нам вдалося й тренерам збірних команд підвищити заробітну плату. Зараз вона піднімається і в ДЮСШ. Працювали над цим всією спортивною родиною - НОК, профільний комітет Верховної Ради, Мінмолодьспорту, ФБУ. Тож, думаю, зрушення у спорті є. Це показують ваші досягнення й результати останніх Всесвітніх та Дефлімпійських ігор. А вам бажаю успіхів, натхнення, щоб ці медалі були не останні», - зауважив Ігор Жданов, вітаючи баскетболістів.

Міністр також нагородив гравців обох команд подяками Міністерства. Відомчі відзнаки отримали й тренери спортсменів. За словами  Ігоря Жданова, цьогорічний успіх був би не можливим без титанічної праці тренерів, особливо перших наставників наших гравців.

Окрім того, він вручив спортсменкам жіночої команди звання «Заслуженого майстра спорту». Спортсмени чоловічої збірної отримали звання «Майстрів спорту міжнародного класу».

У свою чергу гравці запевнили, що й наступного року продовжуватимуть радувати вболівальників новими перемогами та будуть наполегливо готуватися до виступів на літніх Олімпійських іграх – 2020 у Токіо.

«Прагнемо бути корисними у розвитку баскетболу 3х3. Цей вид спорту набирає обертів. Будемо докладати зусиль, аби те покоління, яке нещодавно прийшло в баскетбол, дивилось на нас та досягало таких же вершин”, - підкреслив Станіслав Тимофеєнко.

Налаштований на нові здобутки збірних і президент ФБУ Михайло Бродський: “Україна вже в баскетболі не “середнячок”, вона підходить до еліти європейського та світового баскетболу завдяки вам. У нас все тільки починається.”

На початку червня 2017-го Міжнародний олімпійський комітет включив у програму Олімпіади-2020 у Токіо нові види спорту, зокрема, баскетбол 3х3. Як відзначив віце-президент НОК Володимир Бринзак, з цим ігровим видом спорту Україна пов’язує свої олімпійські надії.

Також під час заходу відбулося підписання угоди між Федерацією баскетболу України з "Преміум спонсором федерації баскетболу України" сезону 2017-2018 – державним «Укргазбанком». Документ підписали президент ФБУ Михайло Бродський та голова правління банку Кирило Шевченко.

 

версія для друку